Cześć!

Nazywam się

Angelika

Mazurek

profesjonalny dietetyk online
skuteczny dietetyk mazureczka

Poznajmy się!

Odkąd zostałam mamą żywienie rodzin stało się moim konikiem. Wiem, jak wiele spraw związanych jest z rodzicielstwem oraz ile zadań spada na naszą głowę każdego dnia. Gdy dodamy do tego planowanie posiłków to można „osiwieć” 😉.

Dlatego też jeśli widzisz i czujesz, że Ty i Twoja rodzina moglibyście jeść lepiej, to jestem tutaj dla Was.

Wyrobienie nowych nawyków jest ciężką i wyboistą drogą, ale jeśli wszyscy razem działamy i współpracujemy, to jesteśmy w stanie osiągnąć nasz cel.

Rodzina powinna się wspierać na różnych płaszczyznach, również w kwestii żywienia. Dlatego układając plany żywieniowe, robię co mogę, by dopasować je do Was jak najlepiej! Uwzględniam Wasze zdolności kulinarne oraz dostępny w kuchni sprzęt do gotowania.

Skupiam się na prostym gotowaniu, wykorzystując produkty dostępne w popularnych sklepach. Lubię obiady na dwa dni, śniadania gotowe w 20 minut i mrożenie tego, co się nadaje do mrożenia.

Ponadto jestem dietetykiem z dyplomem, tytuł magistra obroniłam na Warszawskim Uniwersytacie Medycznym – dzięki temu masz pewność, że moja wiedza jest poparta rzetelnymi badaniami naukowymi. 

 

Kocham racjonalne podejście do jedzenia

Nic nie jest zero-jedynkowe i nawet mi zdarza się stołować w popularnych fast-foodach. Czy to złe? Zależy od podejścia i zachowania zdrowego rozsądku. Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem 🙂.

Nie oceniam – pomagam

W dzisiejszych czasach łatwo jest nam oceniać innych. Nikt nie jest idealny – ja także! Staram się dla mojego dziecka najlepiej jak potrafię, ale wciąż zdarza mi się popełniać błędy. Wówczas nie załamuję się, nie poddaję, tylko szukam sposobu, by je rozwiązać i być lepiej przygotowaną w przyszłości. Jednak nie opieram się tylko na własnych refleksjach- słucham specjalistów w swoich dziedzinach i wykorzystuję ich mądrość.

Mogę Wam pomóc – bez oceniania, krytykowania i naciskania. Najtrudniejszy jest pierwszy krok, potem idzie już z górki 🙂

Jeśli myślicie, że możecie mi zaufać, to spróbujmy zmienić Wasze żywienie na lepsze 🙂.

Umów się na konsultacje online

Zapoznaj się z moją ofertą i wybierz najlepszą opcję dla siebie i swojej rodziny 🙂 Zrób pierwszy krok w kierunku zdrowia i dobrego samopoczucia!